Gdański port lotniczy w Rębiechowie oddalony jest od Bytowa o kilkadziesiąt kilometrów. Spory dystans i słabe połączenia, jeśli chodzi o komunikację zbiorową, między Gdańskiem a Bytowem nie ułatwiają podróżnym dojazdu na lotnisko i z lotniska. Jak zatem wygodnie i na czas dojechać na samolot lub wrócić po przylocie do domu? Najprościej zamówić transfer samochodem osobowym lub busem Black Taxi. Jesteśmy rzetelnym przewoźnikiem, a dojazdy na trasie z Rębiechowa do Bytowa realizujemy nowoczesnymi autami. Naszą flotę tworzą samochody osobowe i busy znanych, sprawdzonych marek (Ford, VW, Mercedes, Peugeot Traveller Business).

Wygodnie i punktualnie

Auta obsługujące transfer z Bytowa na lotnisko i dojazdy z Gdańska do Bytowa to nowe, komfortowo wyposażone pojazdy. Busy i samochody osobowe wyposażone są w gniazda USB, 230 V, WiFi oraz przestronne fotele, posiadają niezbędne przeglądy i ubezpieczenia. Dbamy o to, by nasze auta były zawsze czyste i zadbane. Z nami nie spóźnisz się na samolot. Jesteśmy punktualni, nasz kierowca na pewno przyjedzie na czas. Rezerwując samochód Black Taxi, nie musisz obawiać się o transfer z lotniska, jeśli Twój samolot się spóźni – śledzimy wszystkie loty i ewentualne opóźnienia. Kierowca będzie na Ciebie czekał na lotnisku, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Dojazd na lotnisko w rozsądnej cenie

Wszystkie koszty transferu naszymi autami (osobowymi lub busami) na lotnisko w Gdańsku umieszczone są w cenniku – nie obciążymy Cię żadnymi ukrytymi opłatami. Cena za transfer w godzinach od 6 do 22 to 200 zł, natomiast dojazd z lotniska do Bytowa, między 22 a 6, wynosi 250 zł. Dopłata do kursu realizowanego samochodem osobowym lub busem, który zabiera więcej niż 4 pasażerów, wynosi 20 zł. Dojazd naszymi autami na lotnisko w Gdańsku lub z lotniska do Bytowa możesz zarezerwować wcześniej – poprzez formularz na naszej stronie internetowej lub telefonicznie.

Dojazd na lotnisko