Elbląg nie posiada własnego lotniska. Najbliżej położony pot lotniczy znajduje się w gdańskim Rębiechowie. Jak zapewnić sobie komfortowy, bezpieczny i bezstresowy dojazd z lotniska do Elbląga? Najprostszym rozwiązaniem jest zarezerwować transfer samochodem (autem osobowym lub busem) Black Taxi. Rezerwacji dojazdu na lotnisko w Gdańsku lub transferu z lotniska do Elbląga można dokonać telefonicznie lub przez formularz na naszej stronie. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów osobowych oraz busów, które mogą przewieźć od 4 do 7 pasażerów. Nasze auta przechodzą regularne przeglądy i mają aktualne ubezpieczenia.

Zaufaj profesjonalistom

Wyróżnia nas profesjonalizm i punktualność. Wybierając dojazd na lotnisko naszym samochodem, wiesz, że nie spóźnisz się na swój lot. Transfery na lotnisko w Gdańsku i z lotniska do Elbląga realizujemy autami osobowymi i busami wyposażonymi w Wi-Fi, gniazdka USB, 230 V oraz przestronne i wygodne fotele. Współpracujemy z kierowcami posiadającymi uprawnienia związane z przewozem osób. Pasażerowie, którzy zdecydują się na transfer na lotnisko w Gdańsku naszymi autami, nie muszą martwić się, że zostaną obciążeni ukrytymi opłatami. Koszt dojazdu samochodem osobowym lub busem jest stały (dopłata do przewozu więcej niż 4 pasażerów wynosi 20 zł).

Twój samolot ma opóźnienie? Nie musisz się martwić!

Śledzimy wszystkie loty i ewentualne opóźnienia. Nawet jeżeli Twój samolot nie wyląduje zgodnie z rozkładem, nasz kierowca będzie na Ciebie czekał na lotnisku w Gdańsku o odpowiedniej godzinie. Nie musisz się martwić, że w takiej sytuacji obciążymy Cię kosztami za transfer busem lub samochodem osobowym z lotniska do Elbląga – jesteśmy świadomi, że takie sytuacja się zdarzają, dlatego nie naliczamy dodatkowych opłat. Przekonaj się, ze dojazd na lub z lotniska autem Black Taxi to najwygodniejsze ze wszystkich możliwych rozwiązań.

Dojazd na lotnisko