Komfort podczas przewozu autem i dojazd do miejsca docelowego na czas – to nie jedyne, co możemy Ci zaproponować. Sprawdź sam, dlaczego warto zdecydować się na transfer z lotniska w Gdańsku do Kościerzyny i dojazd z Kościerzyny do portu lotniczego samochodem osobowym lub busem Black Taxi.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, którzy korzystają z transferów na/z lotniska naszymi autami. Świadczymy usługi według najwyższych standardów, jesteśmy odpowiedzialni i uczciwi. Koszty dojazdów są stałe i możesz mieć pewność, że nie obciążymy Cię ukrytymi opłatami. Jeździmy nowoczesnymi samochodami osobowymi i busami, które zapewniają nie tylko komfortową, ale i bezpieczną podróż.

Flota Black Taxi

Flotę Black Taxi tworzą nowoczesne auta znanych marek (Ford, VW, Mercedes, Peugeot Traveller Business). Samochody osobowe i busy, którymi realizujemy dojazdy z Kościerzyny na lotnisko w Gdańsku oraz transfery z gdańskiego portu lotniczego do Kościerzyny, są zawsze czyste i zadbane. Dbamy o bezpieczeństwo pasażerów, dlatego nasze auta poddawane są regularnym przeglądom i posiadają aktualne ubezpieczenia. Wyposażenie samochodów osobowych i busów (m.in. klimatyzacja, gniazdka USB i 230V, Wi-Fi, przestronne fotele) wpływa pozytywnie na komfort podczas transferu na trasie z Gdańska do Kościerzyny.

Prosta rezerwacja transferu z/na lotnisko

Jak zarezerwować transfer z/na lotnisko? Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 578 120 020 lub wypełnić formularz na naszej stronie internetowej. Możesz zamówić bus lub samochód osobowy – w zależności od Twoich wymagań lub liczby pasażerów. Nasze auto przyjedzie po Ciebie punktualnie, dlatego nie musisz obawiać się, że nie zdążysz na swój lot. Śledzimy wszystkie loty i ewentualne opóźnienia. Decydując się na dojazd z Gdańska do Kościerzyny naszym autem, nie martwisz się, że nikt nie odbierze Cię z lotniska w przypadku, gdy Twój samolot wyląduje z opóźnieniem.

Dojazd na lotnisko