Sama myśl o przedostaniu się z bagażami z Malborka na lotnisko w Gdańsku powoduje u Ciebie stres? Niepotrzebnie – autem Black Taxi pokonasz tę trasę szybko, komfortowo, a do miejsca docelowego na pewno dojedziesz na czas. Jeździmy wysokiej klasy samochodami osobowymi i busami, dlatego bez problemu na lotnisko zawieziemy nawet większą grupę osób. Zapewniamy dojazd autem z Malborka do lotniska i transfer z gdańskiego Rębiechowa do Malborka. Samochód osobowy lub bus zarezerwujesz telefonicznie (pod numerem telefonu 578 120 020) lub przez formularz, który znajdziesz na naszej stronie.

Opóźnienie lotu? Dla nas to nie problem!

Na bieżąco śledzimy wszystkie loty i ewentualne opóźnienia. Nawet jeśli Twój samolot wyląduje w Gdańsku z opóźnieniem, nasz kierowca będzie czekał na Ciebie na lotnisku. Co więcej – w takiej sytuacji nie poniesiesz dodatkowych kosztów za dojazd autem do Malborka!

Oferujemy najwygodniejsze rozwiązanie dla pasażerów – transfer od drzwi do drzwi. Odwieziemy Cię z lotniska do domu, hotelu lub w inne wskazane miejsce. Zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo podczas dojazdu naszymi samochodami osobowymi i busami z lotniska do Malborka i transferu z Malborka do Gdańska. Jesteśmy punktualni, dlatego z nami na pewno zdążysz na swój lot.

Komfortowe samochody, przystępne ceny

Transfery z lotniska w Gdańsku do Malborka i dojazdy do lotniska realizujemy nowoczesnymi autami – busami i samochodami osobowymi, na pokładzie których zmieści się od 4 do 7 pasażerów. Pojazdy są sprawne, zadbane i czyste, mają aktualne przeglądy i ubezpieczenia. Auta wyposażone są w przestronne, wygodne fotele, na pokładzie jest sieć Wi-Fi oraz gniazdka USB i 230V. Dzięki klimatyzacji w autach panuje optymalna temperatura. Koszt transferu samochodem osobowym na trasie Gdańsk – Malbork to 180 zł, w godzinach 6 – 22, i 200 zł, w godzinach 22 – 6. Dopłata za dojazd  busem lub innym autem, zabierającym na pokład więcej niż 4 pasażerów, wynosi 20 zł.

Dojazd na lotnisko