Jeśli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy przewozowej, która zapewni Ci wygodny transfer na lotnisko w Gdańsku z Sopotu, a także dojazd z lotniska do Sopotu, zapoznaj się z ofertą Black Taxi. Nasze auta są do Twojej dyspozycji przez całą dobę, przez wszystkie dni tygodnia. Flotę Black Taxi tworzą nowoczesne, zadbane, przestronne samochody osobowe oraz busy (Ford, VW, Mercedes, Peugeot Traveller Business). Auta wyposażone są w Wi-Fi, gniazda USB, 230V i wygodne fotele. Busy i samochody osobowe, którymi realizujemy dojazdy na trasie lotnisko w Gdańsku – Sopot, spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa, posiadają ubezpieczenie oraz aktualne badania techniczne.

Z nami dojedziesz na czas!

Jesteśmy punktualni – decydując się na transfer z Sopotu na lotnisko w Gdańsku autami Black Taxi, masz pewność, że zrealizujemy dojazd na czas, a Ty nie spóźnisz się na swój samolot. W zależności od liczby pasażerów i Twoich oczekiwań możesz zamówić dojazd na lotnisko samochodem osobowym lub busem. Realizujemy również transfer z Rębiechowa do Sopotu. Nasz kierowca będzie na Ciebie czekał w hali przylotów (z tabliczką oznaczoną Twoim imieniem lub logo firmy). Śledzimy wszystkie loty, dlatego nie musisz martwić się, jeżeli Twój lot się opóźnia. Warto podkreślić, że w takiej sytuacji nie poniesiesz dodatkowych kosztów za transfer z/na lotnisko naszym autem.

Wygodny transport z/na lotnisko

Dojazd do lotniska w Gdańsku czy transfer z lotniska do Sopotu busem lub samochodem osobowym Black Taxi to duża wygoda. Kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie i pomoże z załadunkiem bagaży. Nie musisz martwić się o dojazd z lotniska do Sopotu, jeśli nie znasz Trójmiasta. Oferujemy transfer autem od drzwi do drzwi – zawieziemy Cię wprost do hotelu lub w inne, wyznaczone przez Ciebie miejsce. Jesteśmy uczciwi, a do cen podanych w cenniku nie doliczamy ukrytych opłat. Masz pewność, że dojazd samochodem osobowym lub busem na lotnisko w Gdańsku będzie kosztował zawsze tyle samo.

Dojazd na lotnisko